WITAMY W WITRYNIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. CHOR. JERZEGO PACA W ŻYCZYNIE

Aktualności

04 września 2017 22:48 | Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018


4 września 2017 r. o godz. 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. W uroczystości wzięli udział uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele,
a także przedstawiciele władz gminnych i Ksiądz Proboszcz.

Inauguracji dokonała Pani Dyrektor Wiesława Stoń. Następnie głos zabrał Pan Wójt Stanisław Kostyra, który podziękował Pani Wiesławie Stoń za wieloletnią pracę  na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół w Życzynie. Poinformował również, że od września 2017 r. funkcję dyrektora naszej  szkoły pełnić będzie Pani Anna  Łysiak.

Przedstawiciele Rady Gminy i Rady Rodziców w  swoich wystąpieniach podkreślali wielkie zaangażowanie Pani Dyrektor Wiesławy Stoń w kierowaniu naszą szkołą. Dziękowali za sumienną, pełną  oddania  pracę. W imieniu całej społeczności szkolnej za owocną współpracę, zaangażowanie i odpowiedzialność w kierowaniu szkołą podziękowali przedstawiciele Rady Pedagogicznej.

Pani Dyrektor Anna Łysiak w swoim przemówieniu podziękowała za okazane jej zaufanie i przedstawiła główne kierunki pracy szkoły na rozpoczynający się rok szkolny.

Przeczytano: 230 razy. Wydrukuj|Do góry