WITAMY W WITRYNIE INTERNETOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. CHOR. JERZEGO PACA W ŻYCZYNIE

Aktualności

26 czerwca 2017 23:24 | Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017


23 czerwca w uszach wszystkich uczniów zabrzmiał ostatni dzwonek.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w naszej szkole rozpoczęło się o godzinie 9.00. Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Dyrektor Szkoły Wiesława Stoń, w ciepłych słowach podsumowała miniony rok szkolny, a zwłaszcza osiągnięcia uczniów. Podczas akademii w obecności nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości wręczyła uroczyście świadectwa z wyróżnieniem i nagrody tym, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Zaszczyt ten mieli również wszyscy uczniowie, którzy tego dnia stali się absolwentami naszej szkoły. Rodzice najzdolniejszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Uroczystość uświetniła krótka część artystyczna „Oskary 2017” przygotowana dla absolwentów przez młodszych kolegów z klasy drugiej gimnazjum.

Po uroczystej ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

 

R. Bany

Przeczytano: 668 razy. Wydrukuj|Do góry

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017